Futsalowcy z Pszczyny na Mistrzostwach Polski U-18

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wziął udział w Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu. Niestety pszczynianom nie udało się wyjść z grupy. Do fazy pucharowej zabrakło jednej niewiele...
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna wziął udział w Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu. Niestety pszczynianom nie udało się wyjść z grupy. Do fazy pucharowej zabrakło jednej niewiele...

Rozgrywki o Mistrzostwo Polski rozpoczęły się dla ekipy z Pszczyny bardzo dobrze. W pierwszym meczu UKS Centrum pokonał 3:1 Gwiazdę Ruda Śląska. Drugi dzień rozpoczął się dla podopiecznych trenera Wojciecha Bałucha remisem 1:1 z Toruńską Akademią Futsalu. O tym czy uda się awansować do fazy pucharowej miał zadecydować mecz z Constractem Lubawa. Niestety w tym meczu lepsi okazali się gracze z Lubawy, którzy wygrali 4:3. Dla UKS-u oznaczało to pożegnanie z mistrzostwami już po fazie grupowej.

Mistrzostwa Polski U-18 w Futsalu odbywały się w Pawłowicach. Gospodarzem zmagań, w których wzięło 14 zespołów był GKS Futsal Pawłowice. Pawłowiczanie mimo zwycięstwa w rozgrywkach grupowych, odpadli w ćwierćfinale. Mistrzostwo Polski U-18 w Futsalu zdobył Rekord Bielsko-Biała. Na podium znaleźli się również reprezentanci: MKF Wieliczka i GKS Futsal Tychy.

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna w Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu, Pawłowice, 20-22 marca 2015 roku
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna - Gwiazda Ruda Śląska 3:1
Gole dla UKS: Wojciech Janosz (2) i Wojciech Dragon

TAF Toruń - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 1:1
Gol dla UKS: Wojciech Dragon

Constract Lubawa - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 4:3
Gole dla UKS: Wojciech Janosz, Mateusz Dragon, Jan Kędzior

UKS Centrum przy POSiR Pszczyna zagrał w składzie:
Przemysław Niesyto, Mateusz Spiałek, Kornel Kmiecik, Kamil Sornowski, Michał Pochopień, Wojciech Janosz, Wojciech Dragon, Tomasz Cempura, Rafał Nowak, Wojciech Dragon, Jan Kędzior, Kamil Żemła. Trenerzy: Wojciech Bałuch, Mateusz Żemła, Artur Żurawiecki.

Start w mistrzostwach nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie i pomoc sponsorów. Dziękujęmy:
- Restauracja Pizzeria K2,
- Profi M-Tec
- Sklep Sportowy Sportland
- Wrona Produkcja Podłoża
- POPP Pszczyna
- POSiR Pszczyna
- MORiS Pszczyna

Źródło: www.posir.pszczyna.pl

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!