Historia

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 1962 roku od produkcji pieczarek. W 1989 roku zajęliśmy się wytwarzaniem kompostu zastępczego fazy I na potrzeby producentów pieczarek. Stale rosnący popyt oraz konieczność doskonalenia produktu przyspieszyły rozwój firmy – w 1996 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce produkcję kompostu fazy I w zamkniętym systemie INDOOR, według technologii holenderskiej, a zarazem fazy II w kostkach. Od 2004 roku zaczęliśmy wytwarzać kompost również po fazie III inkubacja, które dostępne jest w kostce i luzem.

Firma stale się rozwija, inwestując w zaawansowane technologie i rozwiązania unikalne w skali kraju. To, w połączeniu z doświadczeniem oraz wiedzą i umiejętnościami pracowników naszej firmy, umożliwia realizację założonego celu - pełną powtarzalność i bardzo dobrą jakość produktu finalnego.

Dla nas zawsze najważniejsi są Klienci, dlatego szczególnie zależy nam na dobrych kontaktach i ścisłej współpracy z odbiorcami. Chcemy poznawać Wasze oczekiwania i wymagania, by dostosowywać do nich swoją produkcję. Chcemy być firmą, do której zawsze będziecie wracać, by skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!